Prośba o sponsoring dla szkoły wzór

17 

Sponsoring to umowa dwustronna, w ramach której korzysta zarówno sponsor, jak i sponsorowany. Prośba o sponsoring dla szkoły może dotyczyć wsparcia finansowego lub rzeczowego. Najczęściej takie pismo sporządzane jest w odniesieniu do organizacji różnych szkolnych wydarzeń, w przypadku remontu placówki czy też chęci wyposażenia szkoły w nowoczesny sprzęt.

Wzór prośby o sponsoring dla szkoły można wykorzystać w różnych sytuacjach, kierując pismo do firm lub osób prywatnych, a także do władz lokalnych. List sponsorski powinien wskazywać, o jaką formę pomocy chodzi szkole, podając przy tym konkretne kwoty lub listę potrzebnych przedmiotów. 

Co ważne, prośba o sponsoring dla szkoły musi wskazywać też na korzyści dla sponsora. Zwykle są to formalne podziękowania, wzmianka o sponsorze na stronie szkoły czy też naklejki z informacją o sponsorze umieszczone na zakupionym sprzęcie. Wszystko zależy jednak od charakteru planowanej inwestycji czy wydarzenia. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór prośby o sponsoring dla szkoły, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prośba o sponsoring dla szkoły wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

prosba-o-sponsoring-dla-szkoly-wzor
Prośba o sponsoring dla szkoły wzór
17