Podanie o wydanie zaświadczenia o studiowaniu – wzór

17 

O wydanie zaświadczenia o studiowaniu może ubiegać się każdy student, niezależnie od podjętego kierunku czy rodzaju studiów. Pismo z prośbą o wystawienie takiego dokumentu należy adresować do dziekanatu danego wydziału. Można sporządzić je w oparciu o gotowy do wypełnienia wzór podania o wydanie zaświadczenia o studiowaniu, który uwzględnia wszystkie wymagane elementy formalne takiego wniosku.

Zaświadczenie o studiowaniu przydaje się w wielu sytuacjach. Jest wymagane między innymi w procesie ubiegania się o świadczenia socjalne czy kredyt studencki. Często oczekują go również pracodawcy, którzy zatrudniają studentów na preferencyjnych warunkach. Podanie o wydanie zaświadczenia o studiowaniu pozwala również uzyskać dokument, który umożliwi studentowi korzystanie ze zniżek studenckich w równej mierze, co ważna legitymacja.

Warto pamiętać, że podanie o wydanie zaświadczenia o studiowaniu musi określać cel pozyskania takiego dokumentu. Cel ten uwzględnia później również wydane przez dziekanat zaświadczenie.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o wydanie zaświadczenia o studiowaniu, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o wydanie zaświadczenia o studiowaniu – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-wydanie-zaswiadczenia-o-studiowaniu-wzor
Podanie o wydanie zaświadczenia o studiowaniu - wzór
17