Wniosek o zaświadczenie o studiowaniu wzór

17 

Zaświadczenie o studiowaniu to dokument wydawany przez pracownika dziekanatu na prośbę studenta. Pismo okazuje się przydatne między innymi w procesie ubiegania się o pomoc socjalną czy też w przypadku chęci skorzystania ze zniżek studenckich. Wniosek o zaświadczenie o studiowaniu składa się w dziekanacie danego wydziału.

Prośba o przygotowanie zaświadczenia nie jest pismem skomplikowanym, jednak znacznie łatwiej jest sporządzić ją w oparciu o wzór wniosku o zaświadczenie o studiowaniu, który wystarczy wypełnić swoimi danymi osobowymi i kontaktowymi. Wniosek powinien określać też cel wystawienia zaświadczenia, np. w celu uzyskania kredytu studenckiego.

Z reguły, wniosek o zaświadczenie o studiowaniu rozpatrywany jest od ręki. Czasami jednak pracownicy dziekanatu, ze względu na duże obłożenie pracą, mogą potrzebować kilku dni na sporządzenie stosownego pisma. Z tego względu tak ważne jest umieszczenie we wniosku swoich danych kontaktowych. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór wniosku o zaświadczenie o studiowaniu, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o zaświadczenie o studiowaniu wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-zaswiadczenie-o-studiowaniu-wzor
Wniosek o zaświadczenie o studiowaniu wzór
17