Zaświadczenie o studiowaniu – wzór

17 

Potwierdzenie podjęcia studiów to wypełniony wzór zaświadczenia o studiowaniu, które sekretariat uczelni powinien wydać studentowi za darmo, po wniesieniu w tej sprawie stosownego wniosku. Zaświadczenie o studiowaniu może przydać się w przypadku:

  • podjęcia zatrudnienia i konieczności udowodnienia posiadania statusu studenta,
  • ubiegania się o świadczenia socjalne,
  • chęci skorzystania ze zniżek studenckich.

Po zaświadczenie o studiowaniu należy udać się do odpowiedniego dziekanatu – tego wydziału, na którym student studiuje. Z reguły pismo wydawane jest od ręki, ale może zdarzyć się, że trzeba będzie poczekać na nie kilka dni. Z tego względu w piśmie z prośbą o wydanie zaświadczenia o studiowaniu należy obowiązkowo podać swoje dane osobowe i kontaktowe. 

Ubiegając się o zaświadczenie o studiowaniu, student powinien podać także cel wystawienia takiego dokumentu, który później uwzględnia się również w treści samego zaświadczenia. Pismo staje się ważne w momencie umieszczenia na nim podpisu i pieczątki pracownika dziekanatu. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór zaświadczenia o studiowaniu, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zaświadczenie o studiowaniu – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zaswiadczenie-o-studiowaniu-wzor
Zaświadczenie o studiowaniu - wzór
17