Skarga na wykładowcę akademickiego – wzór

17 

Skargi na wykładowców składa się z reguły do prodziekana ds. studenckich. Jeśli wykładowca zachowuje się niestosownie, łamie przepisy prawa oświatowego lub zasady panujące na danej uczelni, student ma prawo zgłosić to odpowiednim osobom. Za politykę kadrową na uniwersytecie odpowiada rektor uczelni, ale skarga na wykładowcę akademickiego powinna zostać skierowana do prodziekana, który pośredniczy w tego typu sprawach studenckich.

Korespondencja prowadzona z władzami uczelni powinna mieć charakter formalny. Nawet jeśli student sporządza skargę, a nie wniosek, musi zadbać o jego odpowiednią formę. Pismo tego typu warto przygotować więc w oparciu o sprawdzony wzór skargi na wykładowcę akademickiego, który wystarczy wypełnić niezbędnymi informacjami. 

Należy pamiętać, że skarga na wykładowcę akademickiego musi być pismem rzeczowym i rzetelnym. Należy szczegółowo opisać w niej daną sprawę, a najlepiej dołączyć do pisma również dowody potwierdzające przedstawione argumenty. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór skargi na wykładowcę akademickiego, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skarga na wykładowcę akademickiego – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skarga-na-wykladowce-akademickiego-wzor
Skarga na wykładowcę akademickiego - wzór
17