Skarga na pracownika uczelni – wzór

17 

Pracownicy uczelni podlegają jej rektorowi, jednak bardzo często zasady rozpatrywania skarg na uniwersytecie przewidują konieczność zgłaszania problemów do prodziekana ds. studentów, a nie bezpośrednio do rektora. Prodziekan pośredniczy w sprawach pomiędzy studentami a rektorem. Z tego względu skarga na pracownika uczelni powinna być skierowana właśnie do prodziekana. 

Pracownicy uczelni to przede wszystkim wykładowcy, ale również pracownicy dziekanatu. Jeśli zachowują się oni niestosownie, łamią przepisy prawa oświatowego czy wewnętrzne zasady panujące na uczelni, student ma prawo zgłosić to osobom, które sprawują nad nimi nadzór. Ponieważ polityką kadrową na uczelni zajmuje się rektor, to on odpowiada za zachowanie swoich pracowników. Aby złożyć na nich skargę, wystarczy wypełnić wzór skargi na pracownika uczelni. 

Należy pamiętać, że skarga na pracownika uczelni musi zawierać rzetelny, szczegółowy opis problemu, czyli zachowania danego pracownika. Warto też poprzeć ją dowodami na poparcie użytych argumentów. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór skargi na pracownika uczelni, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skarga na pracownika uczelni – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skarga-na-pracownika-uczelni-wzor
Skarga na pracownika uczelni - wzór
17