Wzór skargi do Inspekcji Transportu Drogowego PDF DOC

17 

Złożenie skargi do inspekcji transportu drogowego skutkuje przeprowadzeniem kontroli i ewentualnym ukaraniem przedsiębiorcy. Donos do ITD składa najczęściej konkurencja, były pracownik lub pasażer. Skarga może dotyczyć między innymi naruszania norm i obowiązujących przepisów, spóźnień na regularnych liniach czy ogólnego niezadowolenia z jakości obsługi. 

Do przygotowania pisma tego typu warto wykorzystać gotowy do wypełnienia wzór skargi do inspekcji transportu drogowego, który uwzględnia wszystkie niezbędne elementy formalne. Należy pamiętać, że skarga nie może być anonimowa, ponieważ pozostanie bez rozpatrzenia. 

Co ważne, skarga do inspekcji transportu drogowego powinna zawierać nie tylko dane skarżącego, ale również opis problemu oraz żądanie autora. Gotowy dokument można złożyć osobiście, drogą elektroniczną lub listownie. ITD nie przyjmuje natomiast skarg telefonicznych.

Złożenie pisemnej skargi do ITD obliguje organ do wydania pisemnej odpowiedzi w terminie jednego miesiąca. Jeśli okaże się, że skarga nie dotyczy spraw, którymi zajmuje się inspekcja, ITD przekaże dokument w odpowiednie ręce.

Gotowy wzór skargi do Inspekcji Transportu Drogowego pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzór skargi do Inspekcji Transportu Drogowego PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wzor-skargi-do-inspekcji-transportu-drogowego-pdf-doc
Wzór skargi do Inspekcji Transportu Drogowego PDF DOC
17