Umowa dzierżawy pojazdu – wzór

17 

Umowa dzierżawy pojazdu jest umową, w której właściciel pojazdu oddaje go do użytkowania na określony czas i za określoną opłatą (czynsz) osobie, która będzie z niego korzystać. W ramach takiej umowy dzierżawca może korzystać z pojazdu zgodnie z umową, ale nie staje się jego właścicielem.

Umowa dzierżawy pojazdu może być stosowana, gdy właściciel posiada pojazd, który nie jest mu aktualnie potrzebny, a chce go udostępnić do użytkowania innemu podmiotowi.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór umowy dzierżawy pojazdu, który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

Dzierżawa może mieć charakter krótkoterminowy lub długoterminowy, a jej warunki (w tym okres dzierżawy, wysokość czynszu, zakres i sposób użytkowania pojazdu oraz jego dane, np. numer rejestracyjny) powinny być szczegółowo określone w umowie.

W praktyce, umowa dzierżawy samochodu lub innego pojazdu może być stosowana w różnych sytuacjach, np. w przypadku kiedy firma chce udostępnić pracownikowi służbowy samochód, ale nie chce go kupować lub w przypadku kiedy osoba prywatna chce wypożyczyć auto na określony czas, ale nie chce korzystać z usług wypożyczalni samochodowej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa dzierżawy pojazdu – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-dzierzawy-pojazdu-wzor-pdf-doc-przyklad
Umowa dzierżawy pojazdu - wzór
17