Wzór wyceny naprawy samochodu PDF DOC

17 

Pisemna wycena naprawy samochodu potrzebna jest najczęściej w procesie likwidacji szkody po stłuczce, kolizji czy wypadku. Kosztorys pozwala ustalić, jaka wysokość świadczenia pokryje koszty związane z przeprowadzeniem niezbędnych czynności naprawczych. Wycena naprawy samochodu okazuje się przydatna również w momencie, kiedy właściciel pojazdu odwołuje się od wysokości odszkodowania zaproponowanego przez firmę ubezpieczeniową. 

Do sporządzenia wyceny warto wykorzystać gotowy do wypełnienia wzór wyceny naprawy samochodu, który ułatwia przygotowanie kompletnego, dobrze uporządkowanego dokumentu.

Pismo uwzględnia między innymi takie elementy jak dane uszkodzonego pojazdu, listę części, które należy wymienić, a także listę czynności, które należy wykonać, aby naprawić auto. W dokumencie pojawiają się również koszty związane z wynagrodzeniem dla warsztatu samochodowego, czyli cena roboczogodziny. 

Wycena naprawy samochodu powinna wskazywać na to, jakiej jakości części zostały w niej uwzględnione, a także jaki warsztat ma zająć się naprawą pojazdu – należy wskazać jego lokalizację, ponieważ ma to wpływ na cenę usług.

Gotowy wzór wyceny naprawy samochodu pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzór wyceny naprawy samochodu PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wzor-wyceny-naprawy-samochodu-pdf-doc
Wzór wyceny naprawy samochodu PDF DOC
17