Umowa użyczenia certyfikatu kompetencji zawodowych wzór PDF DOC

17 

Certyfikat kompetencji zawodowych jest niezbędny firmie, której działalność wiąże się z transportem drogowym. Niektóre przedsiębiorstwa mogą jednak taki certyfikat wypożyczyć, zawierając umowę użyczenia certyfikatu kompetencji zawodowych z osobą, która taki certyfikat posiada.

Wzór umowy użyczenia certyfikatu kompetencji zawodowych ułatwia przygotowanie kontraktu, który pozwala legalnie wypożyczyć licencję transportową i prowadzić działalność związaną z transportem zgodnie z przepisami.

Warto pamiętać jednak, że nie każdy skorzysta z umowy użyczenia certyfikatu kompetencji zawodowych. Rozwiązanie to dedykowane jest mikroprzedsiębiorcom, czyli firmom, które zatrudniają nie więcej niż 10 pracowników i osiągają roczny obrót netto nieprzekraczający 2 mln euro. 

Ograniczenia dotyczą także samych osób użyczających certyfikatu. Mogą one podpisywać umowy użyczenia z maksymalnie 4 przedsiębiorstwami, których flota nie przekracza łącznie 50 pojazdów, ewentualnie z jedną firmą, której flota może przekraczać już 50 pojazdów.

Gotowy wzór umowy użyczenia certyfikatu kompetencji zawodowych pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa użyczenia certyfikatu kompetencji zawodowych wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-uzyczenia-certyfikatu-kompetencji-zawodowych-wzor-pdf-doc
Umowa użyczenia certyfikatu kompetencji zawodowych wzór PDF DOC
17