Umowa użyczenia samochodu po angielsku wzór PDF DOC

17 

Użyczenie samochodu polega na zezwoleniu biorącemu na użytkowanie pojazdu bez żadnych opłat, na określonych warunkach. Ponieważ użyczenie auta wiąże się z dużą odpowiedzialnością, umowę tego typu warto zawrzeć na piśmie.

Co więcej, jeśli jest to umowa zawierana z obcokrajowcem lub gdy pojazd ma zostać wykorzystany do przekroczenia granicy, najlepiej sprawdzi się umowa użyczenia samochodu po angielsku – zrozumiała dla obu stron kontraktu. 

Wzór umowy użyczenia samochodu po angielsku ułatwia sporządzenie umowy, która dobrze zabezpiecza interes obu stron. Warto pamiętać, że użyczenie nie może wiązać się z odpłatnością, ale w treści umowy należy określić, kto będzie ponosił wydatki związane z eksploatacją pojazdu, np. za zakup paliwa czy drobne naprawy. 

Umowa użyczenia samochodu po angielsku musi zawierać wszystkie niezbędne elementy charakterystyczne dla umowy użyczenia, w tym dane stron umowy, dane przedmiotu umowy i okres trwania umowy. W przypadku użyczenia pojazdu warto zadbać też o dodatkowe zapisy, na przykład te związane ze sposobem użytkowania auta. 

Gotowy wzór umowy użyczenia samochodu po angielsku pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa użyczenia samochodu po angielsku wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-uzyczenia-samochodu-po-angielsku-wzor-pdf-doc
Umowa użyczenia samochodu po angielsku wzór PDF DOC
17