Umowa użyczenia miejsca parkingowego wzór PDF DOC

17 

Każda umowa użyczenia polega na tym, że użyczający zobowiązuje się zezwolić biorącemu na korzystanie z danej rzeczy. Umowę użyczenia można sporządzić również w odniesieniu do garażu czy miejsca parkingowego. Jej zawarcie będzie równoznaczne z zezwoleniem wskazanej osobie na korzystanie z wyznaczonego miejsca parkingowego. Dokument można przygotować w oparciu o nasz wzór umowy użyczenia miejsca parkingowego.

Użyczenie charakteryzuje się nieodpłatnością, zatem umowa użyczenia miejsca parkingowego nie powinna przewidywać żadnych opłat obciążających biorącego – poza opłatami eksploatacyjnymi.

Warto pamiętać też, że umowę użyczenia można zawrzeć zarówno na czas określony, jak na czas nieokreślony, a rozwiązać ją da się w kilku uzasadnionych przypadkach, między innymi wtedy, kiedy rzecz użyczona okazuje się potrzebna użyczającemu.

Umowa użyczenia miejsca parkingowego powinna przyjmować formę pisemną dla celów dowodowych. Dokument chroni bowiem interes obu stron stosunku prawnego i pomaga zapobiec ewentualnym sporom w przyszłości. 

Gotowy wzór umowy użyczenia miejsca parkingowego pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa użyczenia miejsca parkingowego wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-uzyczenia-miejsca-parkingowego-wzor-pdf-doc
Umowa użyczenia miejsca parkingowego wzór PDF DOC
17