Wniosek o utworzenie miejsca parkingowego dla inwalidy wzór

17 

Miejsce parkingowe dla osoby niepełnosprawnej może zostać wyznaczone nawet pod blokiem, co jest uzasadnione w przypadku osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Wniosek w sprawie utworzenia miejsca parkingowego dla inwalidy należy skierować do zarządzającego ruchem na drodze, przy której znajduje się parking. Może to być zatem zarówno zarząd dróg miejskich, jak i wspólnota czy spółdzielnia mieszkaniowa.

Miejsce parkingowe dla inwalidy może być tak zwaną kopertą ogólną lub miejscem wytyczonym indywidualnie, dla konkretnej osoby (na konkretny numer rejestracyjny pojazdu). To drugie rozwiązanie jest opcją najpewniejszą dla osoby niepełnosprawnej, gdyż gwarantuje, że inne osoby niepowołane nie będą zajmowały wymalowanej na wniosek koperty.

Przygotowując wniosek o utworzenie miejsca parkingowego dla inwalidy, należy uwzględnić w nim dwa kluczowe elementy: opis miejsca, w którym ma znajdować się koperta oraz uzasadnienie potrzeby utworzenia takiego miejsca parkingowego. Do pisma dołącza się również kopię karty parkingowej.

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór wniosku o utworzenie miejsca parkingowego dla inwalidy, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o utworzenie miejsca parkingowego dla inwalidy wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-utworzenie-miejsca-parkingowego-dla-inwalidy-wzor
Wniosek o utworzenie miejsca parkingowego dla inwalidy wzór
17