Skarga na hałaśliwego sąsiada – wzór

17 

Sąsiedzkie życie nie zawsze okazuje się łatwe i przyjemne. Uciążliwy sąsiad może utrudniać zarówno nocny wypoczynek, jak i normalne funkcjonowanie w ciągu dnia. Osoba, która zakłóca ciszę nocną, nie powinna pozostawać bezkarna. Sprawę hałaśliwego sąsiada można zgłosić na policję, a także do administracji budynku.

Skarga na hałaśliwego sąsiada do dzielnicowego powinna skutkować interwencją funkcjonariuszy w mieszkaniu. Już jedna taka wizyta może uzmysłowić sąsiadowi, że jego zachowanie nie będzie ignorowane.

Jeśli jednak policja, działająca z ramienia lokatorów, nie osiągnie oczekiwanego rezultatu, sprawę warto zgłosić także do zarządcy budynku. Skarga na hałaśliwego sąsiada sprawi, że administracja sama wezwie policję do trudnego lokatora. Notoryczne zachowania tego typu mogą zakończyć się nawet jego eksmisją. 

Warto pamiętać, że nie tylko hałaśliwe zachowanie sąsiada może utrudniać życie lokatorów w bloku. Skardze podlegają także inne działania, które mają wpływ na komfort życia pozostałych mieszkańców. Pismo może dotyczyć zatem również zaśmiecania klatki, generowania nieprzyjemnych zapachów czy rażącego zaniedbywania higieny. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór skargi na hałaśliwego sąsiada, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skarga na hałaśliwego sąsiada – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skarga-na-halasliwego-sasiada-wzor
Skarga na hałaśliwego sąsiada - wzór
17