Skarga na przedszkole wzór

17 

Rodzice, którzy nie są zadowoleni z przedszkola, do którego uczęszcza ich dziecko, powinni rozwiązywać swoje problemy z placówką na poziomie zarządzających szkołą. Oznacza to, że w pierwszej kolejności skarga na przedszkole powinna wpłynąć do dyrektora lub wicedyrektora placówki. Dopiero w przypadku braku oczekiwanej reakcji rodzice mogą wystąpić o krok dalej i złożyć swoją skargę do urzędu miasta/gminy lub nawet do kuratorium oświaty. 

Zażalenie na pracę przedszkola można sporządzić w oparciu o przygotowany przez nas wzór skargi na przedszkole. Pismo jest uniwersalne, dlatego sprawdzi się w każdej sytuacji. Skarga może dotyczyć odmowy przyjęcia dziecka do placówki, sposobu traktowania dziecka przez wychowawcę i wielu innych spraw związanych ze sprawowaniem opieki nad małymi uczniami. 

Składając skargę na przedszkole, warto pamiętać, że przyjmujący ją dyrektor ma obowiązek sporządzenia notatki z przyjęcia skargi oraz ustosunkowania się do niej. Może więc zaproponować rodzicowi konkretne rozwiązanie problemu lub jedynie wyjaśnić sytuację – w zależności od przypadku. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór skargi na przedszkole, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skarga na przedszkole wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skarga-na-przedszkole-wzor
Skarga na przedszkole wzór
17