Skarga na psa sąsiada – wzór

17 

Sąsiedzi nierzadko utrudniają spokojne życie innym lokatorom budynku wielorodzinnego. Czasami problemem są hałasy – głośne słuchanie muzyki, ciągłe remonty – innym razem generowanie nieprzyjemnych zapachów czy zaśmiecanie klatki schodowej. Zdarza się również, że odpowiedzialnym za zakłócanie ciszy i spokoju jest nie sam sąsiad, a jego pies. Co zrobić w takiej sytuacji?

W pierwszej kolejności warto porozmawiać z sąsiadem na temat szczekającego psa, ponieważ ten może nie mieć świadomości, że zwierzę ujada pod jego nieobecność, na przykład z tęsknoty.

Należy pamiętać także, że niektóre rasy psów w pewnym okresie w ciągu roku mają naturalną potrzebę „wycia” i właściciele niewiele są w stanie zrobić z tym problemem.

Jeśli okaże się, że sąsiad bagatelizuje sprawę i w ogóle nie przejmuje się faktem, że jego pies uprzykrza życie innym lokatorom, sprawę lepiej zgłosić zarządcy budynku. 

Skarga na psa sąsiada powinna wpłynąć do spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej. Złożenie takiego pisma skutkuje zwykle wizytą pracowników spółdzielni i upomnieniem sąsiada. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór skargi na psa sąsiada, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skarga na psa sąsiada – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skarga-na-psa-sasiada-wzor
Skarga na psa sąsiada - wzór
17