Skarga do Nadzoru Budowlanego – wzór

17 

Kontrola budowlana często jest wynikiem donosu wskutek podejrzenia samowoli budowlanej albo podejrzenia, że budowa jest niezgodna z prawem lub nie spełnia wymogów bezpieczeństwa.

Warto pamiętać, że taka skarga może dotyczyć tak naprawdę wszystkiego, co nie jest zgodne z prawem w obrębie danej nieruchomości, najczęściej podstawą skargi do Nadzoru Budowlanego jest nieprawidłowe przyłączenie mediów lub instalacji, nieprzestrzeganie planu zagospodarowania przestrzennego itp.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiej skargi do Nadzoru Budowlanego – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór, który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

W skardze powinny się znaleźć m.in. informacje o charakterze naruszeń, dane nieruchomości oraz adres właściwego oddziału nadzoru budowlanego. Poza tym w dokumencie powinien znaleźć się także numer ewidencyjny inwestycji, czyli nr. działki lub adres nieruchomości.

Jako załączniki do skargi można zebrać zeznania świadków, zdjęcia czy nawet nagrania wideo zamieszczone na pendrivie.

Przygotowując opis sytuacji, warto zadbać o to, by tekst był jasny, konkretny i czytelny. By sobie to ułatwić, skorzystaj z przygotowanego przez nas wzoru skargi. Dzięki niemu będziesz mieć pewność, że pismo zostało odpowiednio przygotowane i znalazły się w nim wszystkie niezbędne dane i informacje.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skarga do Nadzoru Budowlanego – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skarga-do-nadzoru-budowlanego-wzor-pdf-doc-przyklad
Skarga do Nadzoru Budowlanego - wzór
17