Podanie o wycięcie drzewa przy bloku – wzór

17 

Podanie o wycięcie drzewa przy bloku jest formalnym dokumentem, który kieruje się zazwyczaj do zarządu spółdzielni mieszkaniowej, bądź do konkretnego działu w spółdzielni, który zajmuje się utrzymaniem porządku na terenach zielonych.

Podanie o wycinkę drzewa znajdującego się przy bloku ma na celu nakazanie spółdzielni mieszkaniowej, by usunęła konkretne drzewo znajdujące się w pobliżu bloku mieszkalnego. Ten rodzaj podania jest składany w sytuacji, gdy mieszkańcy uznają, że drzewo stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa, powoduje problemy związane z korzeniami czy gałęziami, lub też jest przyczyną innych niedogodności.

Dla ułatwienia Ci sporządzenia takiego pisma przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór wniosku o wycięcie drzewa przy bloku, który pobierzesz, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Pismo o wycięcie drzewa znajdującego się w sąsiedztwie bloku wielorodzinnego zazwyczaj powinno zawierać następujące informacje:

  1. Uzasadnienie: Opis konkretnych problemów związanych z danym drzewem, które uzasadniają konieczność jego wycięcia. Mogą to być zagrożenia dla bezpieczeństwa, uszkodzenia budynku czy inne utrudnienia dla mieszkańców.
  2. Lokalizacja drzewa: Precyzyjne określenie miejsca, w którym znajduje się drzewo, tak aby odpowiednie organy mogły zidentyfikować konkretne drzewo podlegające wycięciu.
  3. Propozycje działań: Wniosek o podjęcie konkretnych działań, czyli w tym przypadku o zgodę na wycięcie drzewa. W niektórych przypadkach można również zaproponować posadzenie nowego drzewa na innym obszarze, aby zachować równowagę ekologiczną.
  4. Dane i podpis składającego podanie: Osoba składająca podanie powinna podpisać dokument, potwierdzając swoją odpowiedzialność za jego treść.

Podanie to powinno być złożone zgodnie z obowiązującymi procedurami i regulacjami miejskimi lub spółdzielni mieszkaniowej.

Podobne wzory pism:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o wycięcie drzewa przy bloku – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-wyciecie-drzewa-przy-bloku-wzor
Podanie o wycięcie drzewa przy bloku - wzór
17