Zgoda sąsiada na budowę ogrodzenia w granicy – wzór

17 

Jak napisać zgodę sąsiada na budowę ogrodzenia w granicy? Projektując ogrodzenie, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Pierwsza z nich to zgodność z przepisami Prawa budowlanego. Kolejne to odległość od działki sąsiada i sama budowa płotu oraz kwestie związane z eksploatacją ogrodzenia.

By móc postawić ogrodzenie na granicy działek, musisz uzyskać pisemną zgodę sąsiada. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy do wypełnienia wzór zgody:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

W dokumencie powinny znaleźć się dane obu stron (nasze jako inwestora oraz, dane sąsiada), opis zakresu planowanych prac z terminem rozpoczęcia i zakończenia budowy ogrodzenia, numery i adresy obu działek oraz podpisy, a także (opcjonalnie) kosztorys i informacje o podziale kosztów.

W treści oświadczenia muszą znaleźć się informacje o zapoznaniu się sąsiada z zakresem prac oraz oświadczenie o braku zastrzeżeń. Do pisma dla sąsiada można dołączyć rysunek techniczny z wymiarami ogrodzenia.

W zgodzie powinien znaleźć się zwrot, że sąsiad wyraża zgodę na budowę ogrodzenia w granicy działek… Dodatkowo do zgody warto dołączyć umowę o wspólne utrzymanie ogrodzenia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda sąsiada na budowę ogrodzenia w granicy – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-sasiada-na-budowe-ogrodzenia-w-granicy-wzor
Zgoda sąsiada na budowę ogrodzenia w granicy - wzór
17