Zgoda sąsiada na budowę garażu w granicy wzór PDF

17 

Zgoda sąsiada na budowę garażu w granicy jest wymagana w sytuacji, w której obiekt ma być usytuowany w granicy sąsiedniej nieruchomości.

Opisywana zgoda musi przybierać formę pisemną. Wynika to z faktu, iż garaż w granicy może zostać postawiony dopiero po otrzymaniu pozwolenia na budowę.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór zgody sąsiada, którą pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

Jest to opcja dopuszczalna w przypadku, gdy zezwala na nią miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego i gdy garaż sąsiada także znajduje się w granicy, gdy szerokość działki inwestora wynosi poniżej 16 m oraz gdy wymiary obiektu mają mieć wymiary mniejsze niż 6,5 m długości i 3 m wysokości.

Wniosek o pozwolenie należy złożyć razem z oświadczeniem o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane. Dokument ze zgodą sąsiada stanowi dowód w postępowaniu administracyjnym i w ewentualnym sporze sądowym.

W druku znaleźć muszą się informacje takie jak dane osobowe sąsiada, oznaczenie działek, a także oświadczenie dotyczące zapoznania się z zakresem planowanych prac i projektem garażu.

Podobne wzory pism:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda sąsiada na budowę garażu w granicy wzór PDF”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-sasiada-na-budowe-garazu-w-granicy-wzor-pdf
Zgoda sąsiada na budowę garażu w granicy wzór PDF
17