Wniosek o pozwolenie na postawienie garażu blaszanego – wzór

17 

Jak napisać wniosek o pozwolenie na postawienie garażu blaszanego? Według Prawa budowlanego, jeśli jakaś nieruchomość np. garaż blaszany stoi w danym miejscu dłużej niż 180 dni, jest wymagane pozwolenie na budowę. Przygotowując wniosek, należy zadbać  to, by złożyć go na 30 dni przed planowanym rozpoczęciem inwestycji.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór wniosku o pozwolenie na postawienie garażu blaszanego, który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Wniosek musi zawierać kilka załączników. Jednym z nich jest szkic garażu. Na rysunku muszą znaleźć się wymiary blaszaka, elewację budynku oraz rzut jego umiejscowienia na działce.

We wniosku muszą znaleźć się także: powierzchnia i wysokość zabudowy oraz określenie materiałów, z których powstanie garaż. By sobie ułatwić to zadanie, skorzystaj z naszego wzoru, w którym też znajduje się przykładowy szkic mapki umieszczenia garażu na działce. Po dostarczeniu dokumentacji urząd ma 21 dni na zgłoszenie zastrzeżeń.

W dokumencie muszą znaleźć się również dane ubiegającego się o pozwolenie oraz opis zakresu i sposobu wykonania prac, a także oznaczenie działki i planowany termin rozpoczęcia budowy. Do składanego wniosku warto dołączyć oświadczenie o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o pozwolenie na postawienie garażu blaszanego – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-pozwolenie-na-postawienie-garazu-blaszanego-wzor-przyklad
Wniosek o pozwolenie na postawienie garażu blaszanego - wzór
17