Kosztorys powykonawczy WZÓR

17 

Kosztorys powykonawczy to jeden z najważniejszych dokumentów inwestycji. Pozwala rozliczyć się zarówno z inwestorem, jak i podwykonawcami. Jest też pomocny, gdy inwestor starał się dofinansowanie. Zaletą takiego kosztorysu jest uwidocznienie rzeczywiście poniesionych środków.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego dokumentu – przygotowalismy gotowy do wypełnienia wzór kosztorysu powykonawczego – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Kosztorys powykonawczy wykonuje się, gdy na etapie podpisywania umowy nie ma możliwości dokładnego ustalenia przewidywanych kosztów inwestycji. W dokumencie warto umieścić stawki, jednostki miary oraz ceny jednostkowe poszczególnych materiałów budowlanych.

W kosztorysie powykonawczym uwzględnia się także prace dodatkowe, które wykonano podczas realizacji projektu.

W dokumencie powinny znaleźć się informacje z dokumentacji projektowej, dziennika budowy, wykazu cen jednostkowych poszczególnych robót oraz pozostałych dokumentów budowy.

W kosztorysie warto też umieścić podstawę prawną regulującą wysokość podatku od towarów i usług. Cena z kosztorysu powykonawczego jest ceną ostateczną inwestycji. By sporządzić taki dokument, użyj przygotowanego przez nas wzoru kosztorysu!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kosztorys powykonawczy WZÓR”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kosztorys-powykonawczy-wzor-pdf-doc-excel-przyklad
Kosztorys powykonawczy WZÓR
17