Kosztorys remontu mieszkania Excel – wzór

17 

Kosztorys remontu mieszkania to dokument, w którym zawiera się szacunkowe koszty związane z przeprowadzeniem remontu lub modernizacji mieszkania. Kosztorys jest sporządzany przez fachowców, takich jak architekci, projektanci wnętrz, firmy remontowe, budowlańców i samych właścicieli nieruchomości, którzy na podstawie przeglądu mieszkania, uwzględniają wymagane prace oraz materiały budowlane potrzebne do realizacji remontu.

Wzór kosztorysu remontu mieszkania zazwyczaj obejmuje takie dane jak: wykaz prac remontowych, wykaz produktów i materiałów budowlanych, określenie jednostki i ilości, ceny jednostkowe oraz zsumowanie wszystkich powyższych kosztów remontu mieszkania.

Przygotowany przez nas kosztorys remontu mieszkania jest istotnym i niezmiernie przydatnym narzędziem, które pozwala ocenić koszty związane z przeprowadzeniem remontu i zaplanować budżet potrzebny na remont mieszkania.

Poniżej pobierzesz gotowy do użycia wzór kosztorysu remontu mieszkania w Excelu, który po wypełnieniu określonych pól sam obliczy koszty remontu mieszkania.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kosztorys remontu mieszkania Excel – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kosztorys-remontu-mieszkania-excel-wzor
Kosztorys remontu mieszkania Excel - wzór
17