Zgoda współwłaściciela na przyłącze energetyczne wzór

17 

By wykonać przyłącze energetyczne, wodociągowe lub gazowe, należy wcześniej uzyskać zgodę wszystkich współwłaścicieli nieruchomości. Przygotowując pisemne oświadczenie, należy użyć przygotowany przez nas wzór zgody, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Sporządzony dokument przekazuje się staroście. W zgodzie muszą znajdować się dane współwłaściciela, w tym adres nieruchomości i oświadczenie woli.

Treść takiego oświadczenia powinna zaczynać się od słów: Wyrażam zgodę…, precyzyjnie określony zakres prac oraz datę i miejsce przygotowania dokumentu, a także podpis współwłaściciela.

Dodatkowo w dokumencie powinny znaleźć się takie dane jak: oświadczenie o zaznajomieniu się z planowanym zakresem prac oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykonanie prac.

[rada]Sporządzając zgodę na przyłącze energetyczne, warto zachować jej kopię na wypadek zmiany zakresu planowanych prac już w trakcie realizacji.[/rada]

Warto pamiętać, że zgoda jest potrzebna w każdym przypadku i należy w miarę precyzyjnie określić kiedy wykonanie przyłącza wchodzi w zakres zwykłego zarządu, a kiedy nie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda współwłaściciela na przyłącze energetyczne wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-wspolwlasciciela-na-przylacze-energetyczne-wzor
Zgoda współwłaściciela na przyłącze energetyczne wzór
17