Garaż w granicy działki – zgoda sąsiada – wzór

17 

Zgoda sąsiada na postawienie garażu blaszanego w granicy działki oznacza, że sąsiad wyraził zgodę na to, abyś zbudował garaż na swojej posesji w miejscu, które znajduje się blisko granicy, która oddziela twoją nieruchomość od jego nieruchomości.

W Polsce funkcjonują przepisy prawne regulujące minimalne odległości, jakie należy zachować między budynkami a granicami działki. Jednakże, jeśli sąsiad wyraził zgodę na umieszczenie garażu na granicy działki, oznacza to, że zgadza się na odstąpienie od tych przepisów – dopiero wtedy możliwe jest wybudowanie garażu w granicy działek.

Ważne jest, aby upewnić się, że zgoda sąsiada na garaż w granicy działki jest udokumentowana w jakiś sposób, najlepiej na piśmie. Może to być w formie oświadczenia lub notatki, w której sąsiad dobrowolnie wyraża zgodę na budowę garażu w określonym miejscu.

Udokumentowanie zgody ma na celu zabezpieczenie obu stron w przypadku ewentualnych sporów lub nieporozumień w przyszłości. Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego dokumentu – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór zgody sąsiada na garaż w granicy działki – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Garaż w granicy działki – zgoda sąsiada – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

garaz-w-granicy-dzialki-zgoda-sasiada-wzor-przyklad
Garaż w granicy działki - zgoda sąsiada - wzór
17