Wniosek o kupno działki przyległej – wzór

17 

Wniosek o kupno działki przyległej jest dokumentem, który należy złożyć w określonych sytuacjach, takich jak planowanie inwestycji budowlanych, poszerzenie terenu własnego gospodarstwa czy też dążenie do poprawy warunków zagospodarowania przestrzennego.

W związku z tym, że zakup takiej działki może mieć istotne konsekwencje dla planowania przestrzennego i sąsiednich nieruchomości, wnioskodawca musi złożyć go we właściwym urzędzie – najczęściej w Urzędzie Gminy, w zależności od konkretnej sytuacji.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór wniosku o kupno działki przyległej – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Wniosek powinien być złożony w odpowiednim czasie, czyli przed podjęciem decyzji o inwestycji lub planowaniem działań związanych z zagospodarowaniem terenu.

W treści podania konieczne jest zawarcie danych zgłaszającego, takich jak imię, nazwisko oraz adres zamieszkania.

Należy podać także lokalizację, powierzchnię oraz numer ewidencyjny działki, uzasadnienie, dlaczego zakup posiadłości przyległej jest niezbędny dla realizacji celów wnioskodawcy. Można też przedstawić swoje źródła finansowania, takie jak kredyty czy pożyczki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o kupno działki przyległej – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-kupno-dzialki-przyleglej-wzor
Wniosek o kupno działki przyległej - wzór
17