Wniosek o kupno działki od gminy wzór

17 

Wniosek o kupno działki od gminy jest formalnym dokumentem, który składa się do władz samorządowych w celu nabycia nieruchomości, która należy do danej gminy.

Wniosek dotyczący kupna działki od gminy składa się przeważnie w sytuacji, gdy osoba fizyczna lub prawna chce nabyć określoną działkę na terenie danej gminy, a ta działka jest własnością gminy.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór wniosku o kupno działki od Gminy – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Wniosek o kupno działki od gminy powinien zawierać m.in. dokładny opis nieruchomości (np. nr. pola, czy nr. działki), którą chce się nabyć, a także dane osoby lub firmy składającej wniosek.

Wniosek taki musi być złożony w formie pisemnej i wypełniony zgodnie z wymaganiami władz samorządowych.

Wniosek może być rozpatrzony pozytywnie lub negatywnie, w zależności od decyzji władz samorządowych oraz od spełnienia określonych wymagań formalnych i merytorycznych.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku następuje przeprowadzenie postępowania przetargowego lub bez przetargowego, w którym określona działka zostanie sprzedana nabywcy z najkorzystniejszą ofertą.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o kupno działki od gminy wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-kupno-dzialki-od-gminy-wzor
Wniosek o kupno działki od gminy wzór
17