Wypowiedzenie umowy pośrednictwa sprzedaży nieruchomości wzór

17 

Wypowiedzenie umowy pośrednictwa sprzedaży nieruchomości może zostać złożone przez każdą ze stron, niezależnie od tego, czy istnieje uzasadniona przyczyna, czy nie.

Ważne jest, aby pamiętać, że żadna ze stron nie jest w stanie z góry zrzec się prawa do zerwania z ważnego powodu. Zatem w przypadku zaistnienia ważnych powodów, umowę z biurem nieruchomości zawsze można zerwać.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór wypowiedzenia umowy – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Dokument powinien być złożony w formie pisemnej i zawierać takie informacje, jak adres i podpis osoby składającej rozwiązanie, a także treść, która wyjaśnia motywację oraz żądanie zakończenia umowy pośrednictwa.

Miejsce składania rezygnacji zależy od adresu drugiej strony, a czas, w jakim należy złożyć takie wypowiedzenie, może być określony w samej umowie lub wynikać z przepisów prawa.

Warto zwrócić uwagę, że w niektórych przypadkach wypowiedzenie porozumienia wiąże się z koniecznością poniesienia dodatkowych zobowiązań finansowych, które wynikają z warunków układu.

Przed podjęciem decyzji warto zatem bardzo dokładnie zapoznać się z jej treścią i ewentualnymi konsekwencjami, które mogą wyniknąć z takiego działania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy pośrednictwa sprzedaży nieruchomości wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-posrednictwa-sprzedazy-nieruchomosci-wzor
Wypowiedzenie umowy pośrednictwa sprzedaży nieruchomości wzór
17