Zgoda sąsiada na remont dachu – wzór pisma

17 

Jak napisać zgodę sąsiada na remont dachu? Planując remont dachu, należy zadbać o to, by dokumentacja była sporządzona zgodnie z wymogami prawa, szczególnie właśnie jeśli chodzi o zgodę sąsiada – gdy jest ona wymagana.

Tego typu dokumenty warto sporządzić według określonego wzoru, dlatego skorzystaj z przygotowanego przez nas pisma, by mieć pewność, że dokument zawiera wszystkie niezbędne dane oraz ma odpowiednią formę. Wzór zgody zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

Oświadczenie sąsiada o wyrażeniu zgody na remont dachu wymagane jest np. gdy zachodzi konieczność ustawienia rusztowania na działce sąsiada, bądź gdy niezbędne jest wejście na budynek sąsiada celem wykonania prac remontowych.

Najczęściej zgoda sąsiada na remont dachu jest niezbędna, jeśli zachodzi konieczność wejścia na jego działkę. Takiego dokumentu wymaga większość ekip remontowych, ponieważ nie chce brać na siebie odpowiedzialności za naruszenie prawa własności sąsiedniej działki.

W dokumencie muszą się znaleźć dane sąsiada, oznaczenia działek oraz oświadczenie o zapoznaniu się z zakresem planowanych prac, a także przewidywany termin zakończenia remontu dachu.

Przygotowując zgodę sąsiada, warto przygotować w co najmniej 3 egzemplarze – dla ekipy remontowej, dla sąsiada oraz dla właściciela działki.

Podobne wzory pism:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda sąsiada na remont dachu – wzór pisma”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-sasiada-na-remont-dachu-wzor-pisma
Zgoda sąsiada na remont dachu - wzór pisma
17