Zgoda współwłaściciela na remont dachu – wzór

17 

Remont dachu według oceny sądów wykracza poza prace zwykłego zarządu, w związku z tym jest to remont, który wymaga zgody wszystkich współwłaścicieli nieruchomości. Jeśli nie będzie w tej sprawie jednomyślności zgodę może udzielić sąd.

Zgoda współwłaściciela na remont dachu to w rzeczywistości oświadczenie woli, w którym współwłaściciel nieruchomości udziela zgody na remont i oświadcza, że zna zakres prac, jaki będzie wykonywany.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór zgody współwłaściciela na remont dachu – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Zgoda powinna przybierać formę pisemną, w której znajdują się informację z danymi właściciela, datą i miejscem sporządzenia, oświadczenie o zgodzie i znajomości zakresu prac oraz własnoręczny podpis.

Dokument ze zgodą współwłaściciela na remont dachu to dokument niezbędny do wydania pozwolenia na wykonanie prac remontowych, jeśli takowe pozwolenie przy danym budynku będzie wymagane.

Poza tym dokument w przypadku ewentualnych sporów będzie pełnił rolę dowodową. Tak jak zostało wskazane, zgodę muszą przygotować wszyscy współwłaściciele nieruchomości.

Podobne wzory pism:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda współwłaściciela na remont dachu – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-wspolwlasciciela-na-remont-dachu-wzor
Zgoda współwłaściciela na remont dachu - wzór
17