Podanie o wymianę drzwi w mieszkaniu komunalnym – wzór

17 

Za naprawę usterek w mieszkaniu komunalnym odpowiada właściciel nieruchomości – Wspólnota mieszkaniowa albo Spółdzielnia. Gdy pojawi się potrzeba wymiany drzwi w takim mieszkaniu, trzeba złożyć podanie, w którym uszkodzenie zostanie dokładnie opisane oraz wystosowana prośba o naprawę lub wymianę drzwi.

Uszkodzone drzwi zwiększają ryzyko kradzieży, są nieszczelne i mogą stwarzać zagrożenie dla mieszkańców. Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy dla Ciebie wzór podania o wymianę drzwi w mieszkaniu komunalnym, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

W podaniu należy umieścić takie informacje jak: dane wnioskodawcy i adresata, czyli spółdzielni lub wspólnoty właściwej dla lokatora, treść ze wstępem, rozwinięciem i zakończeniem, w którym znajdzie się dokładny opis usterki drzwi wejściowych do mieszkania, prośbę o szybkie rozpatrzenie wniosku i podjęcie wymiany drzwi oraz podpis wnioskującego i data sporządzenia pisma.

Powodem wymiany drzwi w mieszkaniach komunalnych to m.in. niemożność zamknięcia drzwi, nieszczelność, wyrwane zawiasy, wyłamany zamek czy uszkodzona klamka. Warto pamiętać, że od decyzji odmownej można się odwołać lub złożyć wniosek ponownie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o wymianę drzwi w mieszkaniu komunalnym – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-wymiane-drzwi-w-mieszkaniu-komunalnym-wzor
Podanie o wymianę drzwi w mieszkaniu komunalnym - wzór
17