Wniosek o usunięcie słupa energetycznego z działki – wzór

17 

Jak usunąć słup energetyczny z działki? Słup energetyczny na działce budowlanej lub nawet rolnej może utrudniać albo uniemożliwiać korzystanie z niej. By usunąć słup z działki, należy złożyć  odpowiedni wniosek do dostawcy energii.

W dokumencie muszą znaleźć się wszystkie dane wnioskującego i oraz dane adresata, numer działki z informacją o jej lokalizacji i numerem oraz dane zakładu energetycznego z datą i miejscem sporządzenia dokumentu.

Aby uprościć Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy wzór wniosku o usunięcie słupa energetycznego z działki, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Warto pamiętać, że taki wniosek można złożyć, gdy słup został postawiony na działce nielegalnie lub na podstawie ustaleń z dostawcą energii, które przestały obowiązywać. Najczęściej pismo składa się wtedy, gdy np. poprzedni właściciel nie wyraził zgody na postawienie słupa, nie ustalono służebności przesyłu lub nie nastąpiło zasiedzenie.

W uzasadnieniu wniosku można odwołać się m.in. do obniżenia wartości nieruchomości, brak możliwości zagospodarowania terenu oraz zły stan słupa.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o usunięcie słupa energetycznego z działki – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-usuniecie-slupa-energetycznego-z-dzialki-wzor-pdf-doc-przyklad
Wniosek o usunięcie słupa energetycznego z działki - wzór
17