Zgoda na montaż klimatyzacji – wzór

17 

Klimatyzatory to coraz częściej wybierane urządzenia zarówno do biur, jak i prywatnych mieszkań w bloku. By zamontować klimatyzację w mieszkaniu w bloku, trzeba wcześniej uzyskać zgodę zarządzającego budynkiem. Zgoda jest wymagana, gdy klimatyzator ma zostać zamontowany na części wspólnej lub elewacji budynku.

Należy pamiętać, że wniosek o pozwolenie na montaż klimatyzacji, trzeba złożyć także wtedy, gdy jesteśmy właścicielami mieszkania. Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór wniosku o zgodę na montaż klimatyzacji, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Przygotowując dokument, trzeba pamiętać, że muszą się w nim znaleźć: dane spółdzielni, dane wnioskującego o zgodę oraz wszystkie inne niezbędne informacje, które pozwolą zarządcy podjąć decyzję. Należą do nich m.in. specyfikacja urządzenia i jego marka, sugerowane miejsce zamontowania itd.

Przygotowując wniosek, warto użyć naszego wzoru. Dzięki niemu zyskasz pewność, ze Twój wniosek spełnia wymogi formalne. Dodatkowo do dokumentu można załączyć zgodę sąsiadów na montaż klimatyzacji oraz projekt instalacji.

Każda z umieszczonych we wniosku informacji może mieć pozytywny wpływ na decyzję, więc warto wypisać ich jak najwięcej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda na montaż klimatyzacji – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-na-montaz-klimatyzacji-wzor
Zgoda na montaż klimatyzacji - wzór
17