Wniosek o przesunięcie słupa energetycznego wzór

17 

Słup energetyczny może zaburzać funkcjonalne zagospodarowanie lub użytkowanie działki. Jego zły stan techniczny może stwarzać zagrożenie dla mienia i ludzi. W obu sytuacjach właściciel działki lub pola może złożyć wniosek o przesunięcie słupa energetycznego, którego wzór pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Wniosek o przesuniecie słupa, właściciel działki może złożyć, gdy ma pewność, że umiejscowienie słupa stoi w sprzeczności z zaplanowanym wykorzystaniem danej działki.

W piśmie powinny znaleźć się data sporządzenia pisma z miejscowością, dane wnioskodawcy i adresata oraz treść ze stosownymi oświadczeniami. Dodatkowo we wniosku muszą znaleźć się numer geodezyjny działki oraz lokalizacja słupa.

Warto też dokładnie opisać powody składania wniosku o przesunięcie słupa energetycznego. Należą do nich m.in. niemożność budowy domu czy zaniżenie wartości gruntu.

We wniosku warto także wspomnieć, że dostawca energii nie ma prawa korzystania z działki. Składając wniosek, należy pamiętać, że firma energetyczna może w pewnych okolicznościach obciążyć kosztami przesunięcia słupa – właściciela nieruchomości, choć nie jest to regułą.

By ułatwić sobie napisanie wniosku, skorzystaj z naszego wzoru wniosku.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o przesunięcie słupa energetycznego wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-przesuniecie-slupa-energetycznego-wzor
Wniosek o przesunięcie słupa energetycznego wzór
17