Referencje dla firmy budowlanej – wzór

17 

O referencje coraz częściej proszą nie tylko osoby fizyczne, kończące pracę w danej firmie, ale i same firmy, które wykonały usługę. Dla obu tych grup to swoiste potwierdzenie kompetencji, a przede wszystkim możliwość rozwoju i pozyskania nowych klientów.

Przygotowując referencje dla firmy budowlanej, należy pamiętać, by w dokumencie opisać zakres wykonanych przez ekipę budowlaną prac, dane osoby, firmy lub instytucji dającej referencje oraz datę i miejsce sporządzenia dokumentu. Ułatw sobie sporządzenie takiego dokumentu i pobierz przygotowany przez nas wzór referencji budowlanych:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

W referencjach można umieścić także nazwę zlecenia i jego wartość, dzięki czemu można również udokumentować, że firma budowlana podchodzi profesjonalnie także do spraw związanych z wyceną projektu.

W referencjach dla firmy budowlanej można też umieścić informację o powierzchni budynku oraz terminie rozpoczęcia i zakończenia prac. Aby ułatwić Ci sporządzenie budowlanych referencji – przygotowaliśmy dla Ciebie uniwersalny wzór referencji dla firmy budowlanej. Dokument można sporządzić w dwóch egzemplarzach – dla firmy i do własnego archiwum.

Dzięki wystawionym, referencjom firma budowalna otrzymuje poświadczenie swojej rzetelności, a to bardzo ważne dla każdego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Referencje dla firmy budowlanej – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

referencje-dla-firmy-budowlanej-wzor-pdf-doc-przyklad
Referencje dla firmy budowlanej - wzór
17