Wniosek o wybudowanie placu zabaw przy bloku wzór

17 

Budowanie placów zabaw na osiedlu między blokami powoli przestaje być standardem. Inwestorzy rezygnują z takiego rozwiązania, zamiast placów zabaw budując dodatkowe parkingi.

Wiele starych placów zabaw również podlega likwidacji, dlatego warto wiedzieć, że o budowę nowego placu zabaw można wnioskować do zarządcy budynku, czyli do spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnoty.

Administracja zarządza bowiem zarówno częściami wspólnymi nieruchomości, jak i terenem otaczającym budynek. W przypadku akceptacji wniosku inwestycja powinna zostać sfinansowana ze środków gromadzonych na funduszu remontowym. 

Przygotowując wniosek o wybudowanie placu zabaw przy bloku, należy postarać się o jego staranne uzasadnienie. Rodzice małych dzieci powinni podkreślić, że na osiedlu mieszka wiele młodych osób, które potrzebują bezpiecznego miejsca do zabawy na świeżym powietrzu. Jest to jeden z elementów profilaktyki takich chorób cywilizacyjnych jak chociażby otyłość, dlatego budowa placu zabaw niesie za sobą wiele korzyści. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór wniosku o wybudowanie placu zabaw przy bloku, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o wybudowanie placu zabaw przy bloku wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-wybudowanie-placu-zabaw-przy-bloku-wzor
Wniosek o wybudowanie placu zabaw przy bloku wzór
17