Wniosek o wymianę okien w mieszkaniu komunalnym – wzór

17 

Za wszystkie prace wykonywane w mieszkaniu komunalnym odpowiada właściciel nieruchomości, czyli Spółdzielnia lub Wspólnota mieszkaniowa. Spoczywa na niej cały koszt wymiany stolarki okiennej bez możliwości obciążenia nawet częścią kosztów wymiany – najemcy.

Zgłoszeniu podlegają wszystkie okna w złym stanie technicznym i/lub wizualnym. Należy pamiętać, że każdy wniosek przechodzi weryfikację Działu Technicznego, a zakwalifikowane okna trafiają na listę oczekujących na jego wymianę. Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma, przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór wniosku, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Decydując się na współfinansowanie wymiany okna (choć nie jest to konieczne), można ją przyspieszyć, a opisując wady i usterki okna, można wymienić np. brak klamek i nieszczelność czy niemożność całkowitego zamknięcia okna.

Wniosek o wymianę okien w mieszkaniu komunalnym trzeba bardzo dobrze uzasadnić. Dokument musi zawierać dane adresata, czyli urzędu; dane wnioskodawcy i adres zajmowanego mieszkania; oraz treść, w której znajdą się wstęp, rozwinięcie i zakończenie.

Należy też pamiętać o umieszczeniu daty i miejsca sporządzenia dokumentu. By mieć pewność, że spełnisz wszystkie wymogi formalne, przygotowując wniosek, użyj przygotowanego przez nas wzoru.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o wymianę okien w mieszkaniu komunalnym – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-wymiane-okien-w-mieszkaniu-komunalnym-wzor
Wniosek o wymianę okien w mieszkaniu komunalnym - wzór
17