Wniosek o zasadzenie krzewów oraz drzew wokół bloku – wzór

17 

Nasadzenia z krzewów i drzew sprawiają, że nieruchomość prezentuje się bardziej atrakcyjnie. Rośliny wpływają korzystnie także na jakość powietrza, zatrzymują zanieczyszczenia i gromadzą wodę, dzięki czemu poprawiają mikroklimat.

Przebywanie w otoczeniu pełnym drzew i krzewów sprawia, że człowiek łatwiej regeneruje się i skuteczniej wypoczywa – za sprawą kontaktu z naturą.

Z tego względu, aby doprowadzić do zasadzenia drzew i krzewów wokół bloku, odpowiednie pismo w tej sprawie należy skierować do zarządcy nieruchomości, czyli do spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej.

Pismo w sprawie posadzenia krzewów oraz drzew wokół bloku powinno wyliczać korzyści z takiej inwestycji, na którą środki zaczerpnięte zostaną z funduszu remontowego. 

Warto pamiętać, że same nasadzenia będą generowały koszty nie tylko w związku z koniecznością zakupu roślin, ale również w związku z ich utrzymaniem – przycinaniem i innymi zabiegami. Decyzję w sprawie podejmie administracja, która zarządza zarówno częściami wspólnymi budynku, jak i otaczającym go terenem.

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór wniosku o zasadzenie krzewów oraz drzew wokół bloku, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o zasadzenie krzewów oraz drzew wokół bloku – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-zasadzenie-krzewow-oraz-drzew-wokol-bloku-wzor
Wniosek o zasadzenie krzewów oraz drzew wokół bloku - wzór
17