Wniosek o ocieplenie budynku wzór

17 

Ocieplenie budynku ma na celu poprawę jego izolacji termicznej, zwiększenie komfortu cieplnego w mieszkaniach, a także obniżenie wydatków na ogrzewanie.

Z pewnością jest to zatem inwestycja w pełni uzasadniona, która zwraca się wraz z każdym kolejnym rachunkiem za ogrzewanie. Decyzję w sprawie ocieplenia budynku wielorodzinnego podejmują jednak nie sami lokatorzy, a zarządca budynku – wspólnota czy spółdzielnia mieszkaniowa. 

Wniosek o ocieplenie budynku powinien przyjmować formę pisemną. Może to być także petycja podpisana przez większość lokatorów. W treści takiego podania należy uzasadnić, dlaczego ocieplenie budynku jest konieczne. Warto powołać się tutaj przede wszystkim na wysokie koszty ogrzewania w sezonie grzewczym. 

Decyzja o ociepleniu budynku jest podejmowana w drodze uchwały – w małych spółdzielniach konieczna jest jednogłośność właścicieli lokali, w większych decyzja podejmowana jest większością głosów. Sprawę poddaje się głosowaniu z uwagi na fakt, że koszty inwestycji ponosić będą solidarnie wszyscy mieszkańcy.

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór wniosku o ocieplenie budynku, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o ocieplenie budynku wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-ocieplenie-budynku-wzor
Wniosek o ocieplenie budynku wzór
17