Prośba o rozłożenie płatności za ocieplenie budynku na raty wzór

17 

Ocieplenie budynku wielorodzinnego to bardzo istotna inwestycja, poprawiająca nie tylko jakość życia lokatorów, ale wpływająca korzystnie także na wydatki związane z ogrzewaniem mieszkań w sezonie grzewczym.

Z pewnością jest to zatem wydatek, który warto ponieść. Nie każdego lokatora stać jednak na jednorazowe uiszczenie całej płatności za ocieplenie budynku. W takim przypadku warto przygotować pismo z prośbą o rozłożenie płatności na raty.

Dłużnik zawsze ma możliwość skierowania do wierzyciela prośby o odroczenie płatności, umorzenie części należności, umorzenie odsetek czy rozłożenie długu na raty. Zasady te znajdują zastosowanie także w relacji na linii lokator-spółdzielnia mieszkaniowa.

Prośba o rozłożenie płatności za ocieplenie budynku na raty powinna zostać jednak starannie uzasadniona. Mieszkaniec bloku może wskazać w takim piśmie na swoją trudną sytuację materialną czy życiową, wyjaśniając, że rozłożenie płatności na raty pozwoli mu uniknąć zadłużenia.

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór prośby o rozłożenie płatności za ocieplenie budynku na raty, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prośba o rozłożenie płatności za ocieplenie budynku na raty wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

prosba-o-rozlozenie-platnosci-za-ocieplenie-budynku-na-raty-wzor
Prośba o rozłożenie płatności za ocieplenie budynku na raty wzór
17