Zgoda na ocieplenie budynku w granicy wzór

17 

Wykonując różnego typu prace na terenie swojej nieruchomości, jej właściciel nie może oddziaływać w niekorzystny sposób na nieruchomość sąsiednią. Jeśli zaplanuje prace termomodernizacyjne dotyczące ścian położonych blisko ogrodzenia, powinien uzyskać zgodę sąsiada na ocieplenie budynku w granicy. Wynika to między innymi z konieczności ustawienie rusztowania, często już na terenie nieruchomości sąsiedniej. 

Również z innych powodów zgoda na ocieplenie budynku w granicy może okazać się niezbędna inwestorowi, który planuje takie prace w obrębie swojego domu. W trakcie termomodernizacji styropian i inne materiały mogą bowiem zanieczyszczać teren nieruchomości sąsiedniej, co również uznaje się za tak zwaną immisję, czyli oddziaływanie jednej nieruchomości na drugą. 

Zgoda sąsiada jest prostym pismem, jednak skutecznie zabezpiecza interes inwestora. Można przygotować ją w oparciu o nasz wzór zgody na ocieplenie budynku w granicy, wypełniając druk odpowiednimi informacjami i podstawiając go do podpisania swojemu sąsiadowi. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda na ocieplenie budynku w granicy wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-na-ocieplenie-budynku-w-granicy-wzor
Zgoda na ocieplenie budynku w granicy wzór
17