Rezygnacja z Kursu Prawa Jazdy wzór PDF DOC

17 

Każdy kursant ma prawo zrezygnować z kursu na prawo jazdy przeprowadzanego przez wybrany ośrodek szkolenia kierowców. Nie ma znaczenia, czy chce on zmienić ten ośrodek, czy całkowicie zrezygnować z dalszego kształcenia. Rezygnacja z kursu prawa jazdy jest możliwa na każdym etapie nauki i nie powinna wiązać się z żadnymi negatywnymi konsekwencjami.

Współpraca pomiędzy kursantem a OSK ma formę umowy o kształcenie, dlatego aby zakończyć taką współpracę, należy wypełnić pisemny wzór rezygnacji z kursu prawa jazdy, który jest wypowiedzeniem zawartej wcześniej umowy. Gotowy dokument składa się w siedzibie OSK. 

Rezygnacja z kursu prawa jazdy powinna skutkować rozliczeniem się z kursantem. Osoba składająca rezygnację może liczyć na przynajmniej częściowy zwrot wpłaconych środków.

Powinna odzyskać też swoje dokumenty i wypełnioną kartę przeprowadzonych zajęć, która pozwala kontynuować naukę w innej szkole. Warto pamiętać, że wypowiedzenie umowy z OSK musi uwzględniać również prośbę o przywrócenie profilu PKK do systemu informatycznego. 

Gotowy wzór rezygnacji z kursu prawa jazdy pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rezygnacja z Kursu Prawa Jazdy wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rezygnacja-z-kursu-prawa-jazdy-wzor-pdf-doc
Rezygnacja z Kursu Prawa Jazdy wzór PDF DOC
17