Skarga na Dyrektora Przedszkola wzór

17 

Dyrektor przedszkola, jako kierujący placówką, podlega w pierwszej kolejności radzie gminy, a w dalszej kolejności kuratorium oświaty. Skarga na dyrektora przedszkola może zostać zaadresowana najpierw do pierwszego, a potem do tego drugiego organu, jeśli pierwsze zawiadomienie nie przyniesie pożądanych rezultatów. 

Na dyrektora może poskarżyć się zarówno rodzic dziecka, jak i inny pracownik placówki. Zasadniczo, skarga tego typu powinna być skargą imienną. Można przygotować ją w oparciu o wzór skargi na dyrektora przedszkola, wypełniając druk odpowiednimi informacjami. 

Czego może dotyczyć skarga na dyrektora przedszkola? Najczęściej z pismem tego typu występują niezadowoleni rodzice, którzy uważają, że ich dziecko zostało potraktowane niesprawiedliwie. Skarga może dotyczyć odrzucenia kandydatury dziecka czy też niewłaściwego traktowania małego ucznia.

Złożenie takiego zawiadomienia obliguje organ nadzorujący do skontrolowania sytuacji i wdrożenia odpowiednich rozwiązań. Jeśli postępowanie wyjaśniające wykaże, że dyrektor placówki faktycznie łamie przepisy lub wewnętrzny regulamin, może zostać ukarany dyscyplinarnie.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór skargi na dyrektora przedszkola, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skarga na Dyrektora Przedszkola wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skarga-na-dyrektora-przedszkola-wzor
Skarga na Dyrektora Przedszkola wzór
17