Notatka służbowa złe zachowanie ucznia – wzór

17 

Złe zachowanie dziecka wymaga podjęcia odpowiednich działań przez pracownika szkoły. Jeśli pedagog wymierza uczniowi karę, powinien sporządzić notatkę służbową, która będzie dowodem na jej zasadność. Notatka służbowa na złe zachowanie ucznia stanowi dowód na wypadek ewentualnego postępowania wyjaśniającego lub dyscyplinarnego prowadzonego przez dyrektora szkoły.

Przepisy nie określają, jak powinna wyglądać notatka służbowa nauczyciela. Dokument najlepiej przygotować więc w oparciu o sprawdzony wzór notatki służbowej dot. złego zachowania ucznia. W takim piśmie musi znaleźć się między innymi oznaczenie daty i godziny zdarzenia, oznaczenie miejsca zdarzenia i opis przebiegu zdarzenia z punktu widzenia nauczyciela.

Notatka służbowa na złe zachowanie ucznia powinna zawierać dane nauczyciela i dane dziecka, a także podpis sporządzającego notatkę nauczyciela. Pismo może uwzględniać dane ewentualnych świadków, którzy potwierdzą, że treść notatki jest zgodna z faktycznym przebiegiem zdarzenia. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór notatki służbowej dot. złego zachowania ucznia, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Notatka służbowa nauczyciela o zachowaniu ucznia musi koniecznie być sporządzona w formie pisemnej!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Notatka służbowa złe zachowanie ucznia – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

notatka-sluzbowa-zle-zachowanie-ucznia-wzor
Notatka służbowa złe zachowanie ucznia - wzór
17