Opinia o uczniu dla psychologa szkolnego – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Opinię o uczniu dla psychologa szkolnego sporządza z reguły wychowawca klasy. Taki dokument nie skupia się na osiągnięciach naukowych dziecka, ale na jego rozwoju emocjonalnym, poznawczym i społecznym.

Opinia o uczniu dla psychologa szkolnego może zawierać informacje o charakterze i usposobieniu dziecka, o jego relacjach z rówieśnikami, o sposobie zachowania się dziecka względem nauczycieli i innych pracowników szkoły. W opinii warto odnieść się również do takich kwestii jak tempo pracy, odrabianie prac domowych czy przygotowanie do zajęć. 

Wzór opinii o uczniu dla psychologa szkolnego wypełnia się danymi osobowymi dziecka, informacjami o tym, do jakiej uczęszcza klasy, a także indywidualnymi stwierdzeniami, które należy poprzeć wyjaśnieniem i przykładem. W opinii dla psychologa wychowawca może odnieść się także do roli rodziny w wychowaniu i opiekowaniu się dzieckiem, pisząc na przykład o stosownym ubiorze dziecka, o wyposażeniu dziecka w niezbędne przybory czy o punktualnym odprowadzaniu dziecka do szkoły. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (1)

.

1 opinia dla Opinia o uczniu dla psychologa szkolnego – wzór

  1. Teresa Wągierska

    Zasłużony pozytyw, polecam wzór opinii!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

opinia-o-uczniu-dla-psychologa-szkolnego
Opinia o uczniu dla psychologa szkolnego - wzór
17