Wniosek o zmianę nauczyciela – wzór

17 

Decyzję o przydzieleniu pedagoga do konkretnej klasy podejmuje kierujący placówką, czyli dyrektor. To również do dyrektora należy kierować więc ewentualny wniosek o zmianę nauczyciela. Warto pamiętać jednak, że taka prośba musi być stosownie uzasadniona, a podane w niej argumenty powinny być obiektywnie ważne.

Wzór wniosku o zmianę nauczyciela mogą wykorzystać uczniowie pełnoletni lub rodzice uczniów niepełnoletnich. Dokument należy wypełnić odpowiednimi informacjami, czyli przede wszystkim wskazaniem, o którego nauczyciela chodzi wnioskodawcom. Niezbędne jest też uzasadnienie wniosku, czyli podanie przyczyny konieczności zmiany nauczyciela.

W jaki sposób wniosek o zmianę nauczyciela może uzasadniać konieczność podjęcia takiej decyzji przez dyrektora? Zmiana nauczyciela będzie zasadna, jeśli ten nie ma dostatecznych kwalifikacji i odpowiednich umiejętności, aby właściwie przekazywać dzieciom wiedzę. Wskazaniem do zmiany nauczyciela będzie też nieprzestrzeganie przez niego statutu szkoły, praw dziecka czy prawa oświatowego.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór wniosku o zmianę nauczyciela, który pobierzesz poniżej:

Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o zmianę nauczyciela – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-zmiane-nauczyciela-wzor
Wniosek o zmianę nauczyciela - wzór
17