Wniosek o dofinansowanie studiów przez pracodawcę – wzór

17 

W interesie pracodawcy jest wspieranie pracowników w drodze do dalszego rozwoju i doskonalenia. Warto pamiętać o tym, wypełniając wzór wniosku o dofinansowanie studiów przez pracodawcę. Co ważne, przełożony nie ma obowiązku współfinansowania studiów podjętych przez pracownika, dlatego to w głównej mierze od uzasadnienia takiego pisma zależeć będzie podjęta przez niego decyzja.

Wniosek o dofinansowanie studiów przez pracodawcę powinien dotyczyć studiów powiązanych z zajmowanym stanowiskiem. Poza tym, pismo ma wskazywać na to, jakie korzyści będzie czerpał pracodawca z faktu, że jego pracownik takie studia podejmie. Warto zatem napisać w swoim wniosku, że studia pozwolą pracownikowi skuteczniej pozyskiwać klientów czy też sprawniej rozwiązywać problemy firmy.

Istotne jest też to, że wniosek o dofinansowanie studiów przez pracodawcę może dotyczyć nie tylko opłat za czesne, ale również innych wydatków związanych z podjętymi studiami, czyli między innymi kosztów dojazdu, kosztów zakupu podręczników czy kosztów zakwaterowania. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór wniosku o dofinansowanie studiów przez pracodawcę, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o dofinansowanie studiów przez pracodawcę – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-dofinansowanie-studiow-przez-pracodawce-wzor
Wniosek o dofinansowanie studiów przez pracodawcę - wzór
17