Uzasadnienie wniosku o dofinansowanie studiów WZÓR

17 

Pracownik, który chce się dokształcać, ma prawo do kilku dodatkowych dni urlopu, ale może też ubiegać się o dofinansowanie studiów podyplomowych przez pracodawcę. Decyzję w tej sprawie podejmuje jednak przełożony na wniosek pracownika, który powinien zostać odpowiednio uzasadniony. Uzasadnienie wniosku o dofinansowanie studiów ma wskazywać na to, jakie zalety niesie dla firmy dokształcanie pracowników. 

Wzór uzasadnienia wniosku o dofinansowanie studiów pomaga pracownikowi sporządzić pismo, które przekona pracodawcę do zainwestowania w jego samodoskonalenie. Rozsądnymi argumentami są tu przede wszystkim korzyści dla firmy, takie jak posiadanie dobrze wyszkolonego pracownika, który będzie w stanie lepiej pozyskiwać klientów czy skuteczniej współpracować z kontrahentami. 

Uzasadnienie wniosku o dofinansowanie studiów może precyzować również, o jaki zakres dofinansowania chodzi pracownikowi. Czy oczekuje on od pracodawcy pokrycia kosztów czesnego, zakupu podręczników czy też dojazdów na uczelnię. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór uzasadnienia wniosku o dofinansowanie studiów., który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Uzasadnienie wniosku o dofinansowanie studiów WZÓR”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

uzasadnienie-wniosku-o-dofinansowanie-studiow-wzor
Uzasadnienie wniosku o dofinansowanie studiów WZÓR
17