Podanie o dofinansowanie studiów przez pracodawcę – wzór

17 

Pracodawca powinien wspierać swoich pracowników w procesie ich samodoskonalenia. Oznacza to, że jeśli pracownik wyraża chęć doszkalania się i podnoszenia swoich kwalifikacji, pracodawca powinien wyrazić na to zgodę, a także ułatwić osobie zatrudnionej kształcenie się.

Może dokonać tego poprzez przyznanie mu dodatkowego urlopu lub poprzez wsparcie finansowe. Podanie o dofinansowanie studiów przez pracodawcę jest więc w pełni uzasadnione, jeśli tylko studia te związane są z pracą wykonywaną przez pracownika. 

Pracodawca w ramach dofinansowania studiów może sponsorować opłaty za czesne pracownika, a także opłacić jego dojazdy, podręczniki, czy zakwaterowanie.

Wniosek o dofinansowanie studiów przez pracodawcę rozpatrzony pozytywnie skutkuje zwykle zawarciem umowy szkoleniowej, tak zwanej lojalki, która zobowiązuje pracownika do świadczenia pracy na rzecz danego pracodawcy przez ustalony okres. 

Aby pracodawca rozpatrzył podanie o dofinansowanie studiów pozytywnie, warto starannie je uargumentować, wyliczając w nim korzyści, jakie przełożony osiągnie dzięki doszkalaniu pracownika. 

Możesz nabyć gotowy do wypełnienia wzór podania o dofinansowanie studiów przez pracodawcę, klikając poniższy przycisk:

 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o dofinansowanie studiów przez pracodawcę – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-dofinansowanie-studiow-przez-pracodawce-wzor
Podanie o dofinansowanie studiów przez pracodawcę - wzór
17