Podanie o wznowienie studiów Uzasadnienie – WZÓR

17 

Zawieszone studia można reaktywować, o ile student spełnia określone warunki. Najczęściej takim warunkiem jest zaliczenie pierwszego roku studiów, ewentualnie pierwszego semestru studiów drugiego stopnia. Aby wrócić na uczelnię, należy wypełnić wzór podania o wznowienie studiów i złożyć je w odpowiednim dziekanacie.

Kluczowym elementem podania o wznowienie studiów jest uzasadnienie takiego pisma. Uzasadnienie podania o wznowienie studiów powinno odwoływać się do pierwotnej przyczyny ich zawieszenia oraz wskazywać na fakt, że przyczyna ta już nie istnieje. Jeśli więc student zawiesił studia z powodu problemów zdrowotnych, może reaktywować je, podając jako argument fakt wyzdrowienia. 

Uzasadnienie podania o wznowienie studiów ma przekonać dziekana do tego, student powinien zostać przywrócony na uczelnię. Warto pamiętać również, że wniosek o wznowienie studiów można złożyć nie później niż w terminie 3 lat, licząc od daty zakończenia niezaliczonego semestru

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór uzasadnienia podania o wznowienie studiów, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o wznowienie studiów Uzasadnienie – WZÓR”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-wznowienie-studiow-uzasadnienie-wzor
Podanie o wznowienie studiów Uzasadnienie - WZÓR
17